آی تی هما طراح حرفه ای سایت شما

آی تی هما طراح حرفه ای سایت شما

طراحی
سایت

وب سایت دریچه ای برای نمایش کسب و کار شما، که می توانید به همراه آن خود را به جهان معرفی کنید. حضور گسترده مشاغل در کسب و کارهای اینترنتی می تواند مخاطب های بسیاری را به سمت شما روانه کند. با طراحی وب سایت امکان ارائه خدمات بیشتر را به مخاطبان خود فراهم کنید.

آی تی هما می تواند با طراحی وب سایت برای شما، باعث رونق و رشد کسب و کار شما شود. تیم متخصص طراحی سایت ما، با در نظر گرفتن کسب و کار شما، سایتی را برای شما طراحی می کند که باعث افزایش مخاطب و در نتیجه افزایش فروش شما شود.

مراحل
طراحی سایت
در آی تی هما

شناسایی هدف و برنامه

شناسایی هدف و برنامه

 • مرحله اول

اولین گام در طراحی سایت شناسایی هدف است، اینکه هدف مشتری از سفارش ساخت سایت چیست. معمولا این مرحله از کار با همکاری مشتری انجام می‌شود و طراح سایت دائما با مشتری در ارتباط است. سپس درخواست های مشتری در قالب یک پروپوزال، مستند شده و به تایید طرفین می رسد.

مرحله اول
مرحله دوم
معماری اطلاعات

معماری اطلاعات

 • مرحله دوم

معماری اطلاعات در طراحی وب سایت حرفه‌ ای به سازماندهی محتواهای مورد نیاز در سایت گفته می‌شود. شما باید بدانید که اسکلت سایتتان به چه شکل باشد. طراحی تجربه کاربری بخشی از معماری اطلاعات است که با هدف ساخت محتوا و شیوه‌های تعاملی موثر انجام می‌شود. برای ساخت یک تجربه‌ی کاری شما باید سایت را از جنبه‌های مختلف تکنیکی، محتوایی، کاربرپسندی و روانشناسی بررسی کنید و یک طرح جامع و کامل ارائه دهید.

طرح اولیه یا wireframe

طرح اولیه یا wireframe

 • مرحله سوم

در این گام از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و کلیه بخش های دیگر وب سایت، طراحی اولیه صورت گرفته و آنچه قرار است کاربر ببیند به تصویر کشیده می شود. یعنی یک قالب کلی از شمای اصلی سایت طراحی می شود. سپس مدیر پروژه و کارفرما روی طرح ها به توافق رسیده و مرحله اصلی کار آغاز می شود.

مرحله سوم
مرحله چهارم
طراحی قالب سایت

طراحی قالب سایت

 • مرحله چهارم

تیم طراحی با توجه به طرح اولیه اقدام به طراحی صفحات مختلف سایت کرده و تمام ملاک های طراحی ایده آل را رعایت می کند. رنگ سازمانی و لوگو نقش مهمی در طراحی سایت دارند. در آی تی هما سعی می شود محیط وب سایت شما منطبق بر زمینه کاری شما باشد تا کاربر با کسب و کاری یکپارچه و منظم مواجه شود. تمامی عناصر گرافیکی و بصری نیز قبل از پیاده سازی به تایید کارفرما می رسد.

آماده سازی سایت

آماده سازی سایت

 • مرحله پنجم

تیم فنی آماده است تا طرح نهایی را دریافت کرده و بر اساس آن روند برنامه نویسی را آغاز کند. ما آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب را استفاده می کنیم. توجه اصولی ما به کاربرپسند بودن (UI) و فراهم شدن بهترین تجربه کاربری (UX) باعث شده تا خروجی وب سایت همواره در بروزترین و بهینه ترین حالت ممکن باشد. چنانچه خطایی در سیستم رخ دهد، به سرعت قادر به شناسایی و رفع آن خواهیم بود. سرعت سایت و بازدهی مناسب آن نیز جزء مهم ترین مسائلی است که در کدنویسی آن را مد نظر قرار می دهیم.

مرحله پنجم
مرحله ششم
ورود اطلاعات اولیه سایت

ورود اطلاعات اولیه سایت

 • مرحله ششم

پس از اتمام کدنویسی، مرحله دیتاگذاری اولیه آغاز می شود. در واقع در این گام ما سایت را تا حدودی آب بندی کرده و شما را با یک خروجی کاملا خام تنها نخواهیم گذاشت. همچنین در مرحله ورود دیتا ممکن است برخی باگ های سیستم شناسایی و توسط ما اصلاح شود.

تست و بازنگری سایت

تست و بازنگری سایت

 • مرحله ششم

در این مرحله به صورت کامل عملکرد سایت، تست و بازنگری شده و یک نسخه در اختیار کار فرما قرار می گیرد تا به عنوان مدیر و کاربر با آن کار کند. همچنین سایت در مرورگر ها و دستگاه های مختلف تست و بازنگری می شود تا مشکلات احتمالی آن برطرف شود.

مرحله ششم
مرحله هفتم
تحویل و آموزش کار با پنل سایت

تحویل و آموزش کار با پنل سایت

 • مرحله هفتم

پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک جلسه ۳ ساعته متشکل از مدرس و حداکثر ۲ نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهد شد. در این جلسه تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن ها توضیح داده شده و تمام سوالات پاسخ داده می شود. گفتنی است این آموزش فیلم برداری (Screen Record) شده و فایل نهایی در قالب DVD یا کپی روی Flash memory ارائه خواهد شد.

وبلاگ

دسته بندی مقالات

تعرفه خدمات طراحی سایت

وب سایت شرکتی

 • طراحی قالب و ماژول‌های اختصاصی
 • طراحی واکنش‌گرا و مناسب موبایل
 • طراحی اختصاصی لندینگ پیج حرفه‌ای
 • طراحی بخش وبلاگ و نوشته‌ها
 • امکان ایجاد صفحات نامحدود
 • طراحی انواع منو و فهرست اختصاصی
 • مهندسی محتوا و دسته‌بندی‌ها
 • مهندسی سئو تکنیکال و داخلی
 • مدیریت دریافت مجوزهای حرفه‌ای
 • پیاده‌سازی پروتکل‌های امنیتی
ثبت سفارش

فرم ثبت سفارش طراحی سایت فروشگاهی

"*" indicates required fields

سرویس یا سرویس های مورد درخواست*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

وب سایت فروشگاهی

 • طراحی قالب و ماژول‌های اختصاصی
 • طراحی واکنش‌گرا و مناسب موبایل
 • طراحی اختصاصی فروشگاه حرفه‌ای
 • طراحی سبد خرید و صفحه پرداخت
 • امکان ایجاد صفحات نامحدود
 • طراحی انواع منو و فهرست اختصاصی
 • مهندسی محتوا و دسته‌بندی‌ها
 • مهندسی سئو تکنیکال و داخلی
 • مدیریت دریافت مجوزهای حرفه‌ای
 • پیاده‌سازی پروتکل‌های امنیتی
ثبت سفارش

فرم ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی

"*" indicates required fields

سرویس یا سرویس های مورد درخواست*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

یک مشاوره رایگان از ما دریافت کنید

سوالات متداول

داشتن وب سایت چه کمکی به کسب و کار من میکنه؟

۱- نگهداری مشتریان قدیمی

۲- جذب مشتریان جدید و کسب شهرت

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند. قیمت طراحی سایت بر اساس فاکتورهای مختلفی مثل گستردگی پروژه، نیازها و امکانات سایت بستگی دارد.

ما برای برآورد هزینه تمام شده پروژه‌ها و متناسب با آن برآورد قیمت طراحی وب سایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده‌ایم تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در نظر بگیریم.

نحوه پرداخت هزینه به چه صورت خواهد بود؟

۵۰% هزینه طراحی سایت در زمان راه اندازی دریافت می شود و ۵۰% مابقی آن پس از راه اندازی سایت اخذ می گردد. به این دلیل که هر دو طرف برای سفارش و انجام طراحی سایت بر سر قول و قرار خود بمانند.

از چه هاستی برای سایت من استفاده می شود؟

هاست ارائه شده توسط آی تی ما، از سرور های قدرتمند ارائه می شود که از بهترین سرور های روز دنیا استفاده می کند و آپتایم بالای ۹۹.۹۹% دارد. همچنین هاست ارائه شده به پنل اختصاصی شما منتقل می شود.

سایت من به چقدر فضا نیاز درد؟

فضای لازم برای سایت شما به میزان فعالیت و نوع کسب و کارتان بستگی دارد. برای این کار بهتر است میزان فایل هایی که در سایت خود می خواهید بارگذاری کنید را محاسبه کرده تا بهتر بتوانید برای این موضوع تصمیم بگیرید.

آیا دامنه به نام من ثبت خواهد شد؟

بله، نام دامنه انتخاب شده به نام خودتان ثبت می شود و شما صاحب اصلی آن خواهید بود. همچنین پنل مدیریتی سایت نیز به صورت کامل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

آیا نماد اعتماد برای سایت من اجباری است؟

 در صورتی که در سایت خود محصول یا خدماتی را می فروشید و لازم است کاربر از طریق درگاه بانکی هزینه آن را پرداخت کند، لازم است از طریق سایت ای نماد enamad.ir اخذ نماد اعتماد الکترونیک نمایید.

آیا قرارداد به صورت رسمی و قانونی منعقد می‌گردد؟

بله، قراردادها از طرف آی تی هما به صورت رسمی و تابع قوانین کشور شامل کد اقتصادی، بیمه و مالیات منعقد می‌گردد، شما می‌توانید به عنوان شخص حقیقی یا شرکت حقوقی با مجموعه ما همکاری کنید.

آیا امنیت وب سایت توسط شما تضمین می‌شود؟

امنیت برای هر کسب و کار اینترنتی اهمیت بالایی دارد. امنیت سایت را می‌توان در سه سطح مورد ارزیابی قرار داد که عبارتند از: اطلاعات مدیریت، امنیت در کدنویسی و امنیت در سرور. که این موضوع کاملا توسط ما انجام می شود.

آیا بعد از تحویل سایت، پشتیبانی دارید؟

بله در آی تی هما روی هر سایت ۳ ماه پشتیبانی رایگان وجود دارد. در صورت تمایل به تمدید پس از دوره پشتیبانی رایگان میتوانید از طریق پورتال مشتریان اقدام نمایید و تعرفه بروز پشتیبانی را مشاهده نمایید.

اگر پاسخ سوال خود را دریافت نکردید از ما بپرسید: