آی تی هما شبکه های اجتماعی شما را رشد می دهد

آی تی هما شبکه های اجتماعی شما را رشد می دهد

مدیریت
شبکه های اجتماعی

اهمیت شبکه های اجتماعی از آن جایی مشخص میشود که بخش عظیمی از مخاطبین هدف شما در آن حضور فعالی دارند. خلاقیت در مدیریت شبکه های اجتماعی برای توسعه و رشد کسب و کار شما بسیار ضروری است. حضور قدرتمند و مستمر شما در شبکه های اجتماعی عامل مهمی در رشد و پیشرفت کسب و کار شماست.

شبکه های اجتماعی جایی ست که مخاطبان هدف شما آنجا حضور دارند. ما با مدیریت شبکه های اجتماعی باعث دیده شدن بیشتر کسب و کار شما و همچنین حفظ تعامل و افزایش وفاداری مشتریان شما می شویم.

مراحل مدیریت
شبکه های اجتماعی
در آی تی هما

شناخت صحیح کسب و کار شما

شناخت صحیح کسب و کار شما

 • مرحله اول

رسانه های اجتماعی یک صحنه بسیار گسترده و طاقت فرسا هستند. درابتدا شرکت ها باید با کسانی همکاری کنند، که فهم درست و دقیقی از شبکه‌های اجتماعی مختلف داشته باشند و بدانند کدام یک از آنها منافع شرکت را بیشتر تامین خواهد کرد. هر پلتفرم مخاطبان متفاوت خود را دارد و همچنین سبک های مختلف ارتباطی را ارائه می دهد. برخی فقط برای اشتراک گذاری فیلم ها مناسب هستند. حضور درهمه این فضاها نیازمند یک راهنمای متخصص دارد همانند آژانس دیجیتال مارکتینگ آی تی هما که با شناخت صحیح از پلتفرم های اجتماعی شما را در مسیر موقیت قرار خواهد داد.

مرحله اول
مرحله دوم
تعیین مخاطبان هدف

تعیین مخاطبان هدف

 • مرحله دوم

مخاطبان هدف گروه‌هایی از مصرف کنندگان می ­باشند یا مشتریان بالقوه با ویژگی های تعریف شده هستند. آژانس دیجیتال مارکتینگ آی تما با داده های خوب به وضوح مخاطبان هدف را برای شما مشخص می کند و می‌تواند به ایجاد شخصیت مخاطب هدف برای تیم بازاریابی شما کمک شایانی کند. آی تی هما به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را در رسانه های اجتماعی (سوشال مدیا) و وب سایت یا نوع طراحی پورتال خود طوری تعریف کنید که بازدهی آن بیشتر برای مخاطبان هدف شما باشد.

شناخت مخاطبان مورد نظر به این معنا می­ باشد که خواهید ‌فهمید مشتریان چگونه در مورد خریدهای خود تصمیم گیری می کنند.

ارائه محتوای مناسب و جذاب برای مخاطبان شما

ارائه محتوای مناسب و جذاب برای مخاطبان شما

 • مرحله سوم

برای موفقیت، محتوای رسانه های اجتماعی باید برای مخاطبان ارزشمند و مفید باشد. شرکت ها به فردی نیازمند هستند که بتواند برای یافتن، تولید و ایجاد محتوای ارزشمند و مفید وقت بگذارد. شرکت دیجیتال مارکتینگ آی تی هما با علم و آگاهی برای تولید و ایجاد محتوای ارزشمند شما را یاری میدهد.

طبق اخرین بر­آورد ما گوگل اعلام کرده است که یکی از سه فاکتور مهم و تأثیرگذار اصلی بر روی سئو سایت ها تولید محتوای مناسب و مفید است. تولید محتوای مناسب برای سایت باعث بیشترین تأثیر بر روی سئوی سایت خواهد شد. ممکن است سایت شما دارای ساختار فنی موفقی باشد و بتواند در بخش فنی و کد نویسی کاملاً بهینه عمل کند اما چنانچه که محتوای مناسبی نداشته باشد، رتبه و سئوی سایت بهبود پیدا نخواهد کرد.

مرحله سوم
مرحله چهارم
افزایش آگاهی از برند، افزایش تعامل با مخاطبان

افزایش آگاهی از برند، افزایش تعامل با مخاطبان

 • مرحله چهارم

در بازار به شدت رقابتی امروز، این مسئله بسیار مهم است که برند شما به درستی شناسایی شود. این موضوع احتمال افزایش تعداد مشتریان را به مراتب بیشتر می ­کند. به همین علت لازم است تا همواره به دنبال افزایش آن باشید. دراین راستا استراتژی هایی توسط تیم آی تما به شما ارائه خواهد شد تا شما را هرچه بیشتر برای رسیدن به موفقیت کمک کند. نکته مهمی که لازم است به آن توجه کنید، اهمیت بستر اینترنت می ­باشد. در واقع امروزه هیچ کسب و کاری بدون توجه به بستر اینترنت نمی تواند به نتایج خوبی دست یابد.

درک، تجزیه و تحلیل برای بازگشت سرمایه

درک، تجزیه و تحلیل برای بازگشت سرمایه

 • مرحله پنجم

هیچ گونه ارتباط مستقیمی بین تعداد "لایکها" با دریافت پول وجود ندارد. اما این بدان معنا نمی باشد که رسانه های اجتماعی محتوای ارزشمندی تولید نمی کنند. 
شرکت ها باید فردی یا آژانسی را استخدام به کار بگیرند که رابطه بین هزینه تبلیغات، کلیک ها و دیده ‌شدن‌ها را کاملا درک کند.
استفاده از پلتفرم  رسانه های اجتماعی بسیار ساده است اما موفقیت در آن به هیچ عنوان آسان نیست. رسانه های اجتماعی بخشی از استراتژی کلی بازاریابی می باشد اما به شرطی که کار درست انجام شود.

هرچه آژانس دیجیتال مارکتینگ آی تی هما یا مدیر سوشیال  "مدیر شبکه‌های اجتماعی"، حرفه‌ای‌تر باشند، کسب و کارتان رونق بیشتری به دست خواهد آورد. تیم تخصصی بازاریابی دیجیتال مارکتینگ آی تی هما طرح و برنامه ایی برای مدیریت و پشتیبانی شبکه های اجتماعی به شما اراه خواهد داد.

مرحله پنجم
وبلاگ

دسته بندی مقالات

تعرفه خدمات شبکه های اجتماعی

پلن

 • طریقه ارتباط برقرار کردن با مشتریان
 • طراحی سناریوی مدیریت شبکه های اجتماعی
 • طراحی و درج استوری
 • معرفی محصولات و خدمات
 • جلسات مشاوره در راستای توسعه و راهکارهای بازاریابی شما
 • برنامه ریزی و درج پست ها و استوری ها
 • مدیریت صحیح هایلایت ها
 • طراحی پست ویدیویی
 • طراحی پست تصویری
 • محتواهای مناسبتی تقویم محتوایی
 • برنامه ریزی قرعه کشی و مسابقه
 • مشاوره و اجرای تبلیغات همسان و بنری
 • هماهنگی اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات شبکه های اجتماعی
 • آموزش جهت رکورد فیلم ها و بلاگری درشبکه های اجتماعی
 • پیشنهاد کانالها و روشهای مختلف بازاریابی تاثیرگذار جهت افزایش فروش
 • بررسی رقبا
 • تهیه گزارشات آماری

یک مشاوره رایگان از ما دریافت کنید

سوالات متداول

برای تعامل با مشتریان کسب کار ما چه کارهایی انجام می دهید؟

ساخت محتوای هدفمند برای جذب مخاطبان شما

تعامل با مخاطبان هدفمند شما بوسیله لایک.کامنت.دایرکت و …

چگونه شما مخاطبان بالقوه ما را شناسایی و هدف گداری می کنید؟

ما با برسی و تحلیل کسب کار شما اطلاعات زیادی را در مورد مخاطبان هدف شما و همچنین پرسو­نای آنها به دست می­ آوریم و با استفاده از این اطلاعات مخاطبان هدف شما را جذب و دعوت به تعامل میکنیم

وظیفه انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی برعهده چه کسانی است؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ آی تی هما وظیفه انتشار محتوا را در شبکه های اجتماعی بر عهده دارد

گزارش دهی شبکه های رشد شبکه های اجتماعی به چه صورت انجام می پذیرد؟

آی تی هما موظف است در بازهای مشخص گزارش های مربوط به رشد تعداد مخاطبان درصد تعامل و اثر بخشی فعالیت در شبکه های اجتماعی را به شما گزارش دهد

اگر پاسخ سوال خود را دریافت نکردید از ما بپرسید: