مشتریان جدیدی برای شما جذب می کنیم

مشتریان جدیدی برای شما جذب می کنیم

تولید
و بازاریابی محتوا

استراتژی اصلی برای موفقیت کسب و کارها در فضای اینترنتی بازاریابی محتوایی است. اگر محتوا مفید و ارزشمند باشد، می تواند با مخاطب ارتباط برقرار کرده و آن را به یک مشتری تبدیل کند. اصول بازاریابی محتوایی شامل شناسایی نقطه حساس مخاطب، ارائه اطلاعات مفید و طرح سوالات تحریک کننده است. آی تی هما شما را در جهت رسیدن به محتوای ارزشمند، تولید ویدئو، مقالات مفید، پادکست ها، تولید محتوای ارزشمند همراهی می کند. بازاریابی محتوایی  می تواند مزایایی همچون کاهش هزینه و افزایش سهم تصمیم گیری را برای مخاطب یا خریدار به همراه داشته باشد.

محتوا، خط مقدم وبسایت شماست. آی تی هما با توجه به مخاطب های هدف شما، محتواهای هدفمندی برای سایت شما تولید می کند و در نتیجه مخاطبان هدف شما جذب می شوند. این کار را به ما بسپارید، محتوای مفید و هدفمند یک برگ برنده برای کسب و کار شماست.

مراحل
تولید و بازاریابی محتوا
در آی تی هما

تعیین هدف

تعیین هدف

 • مرحله اول

پیش از هر چیز باید هدف‌مان را از تولید محتوا، مشخص کنیم. این هدف می‌تواند ایجاد انگیجمنت کاربر، آگاهی از برند یا جذب عضو جدید در بانک ایمیل‌مان باشد. باید به خاطر داشته باشیم که این اهداف نیاز به اولویت‌بندی دارند.

مرحله اول
مرحله دوم
طراحی پرسونای مخاطب

طراحی پرسونای مخاطب

 • مرحله دوم

در مرحله دوم باید برای هر دسته از مخاطبان‌مان یک پرسونا، متناسب با ویژگی‌ آنها طراحی کنیم. پرسونای مخاطب، نماینده مشتری ایده‌آل ما بر اساس تحقیقات بازار و اطلاعات حاصل از آن است. هنگام ایجاد پرسونا باید به عوامل جمعیت شناختی، الگوهای رفتاری، انگیزه‌ها و اهداف توجه داشته باشیم. پرسونای مشتری به ما می‌گوید که مشتری بالقوه چگونه فکر می‌کند، چه کاری انجام می‌دهد، ممکن است با چه مشکلاتی برخورد کند. ارائه محتوا با توجه به پرسوناهای مختلف و مشکلات‌شان، متفاوت است. برای مثال ممکن است یک پرسونا به فضای لینکدین علاقه بیشتری نشان ‌می‌دهد و پرسونای دیگری به فضای اینستاگرم.

تعیین نوع محتوا و تقویم محتوایی

تعیین نوع محتوا و تقویم محتوایی

 • مرحله سوم

در این مرحله نوبت به این می‌رسد تا بر اساس مراحل قیف‌فروش‌مان، نوع محتوا را مشخص کنیم. محتوا می‌تواند در قالب‌های متفاوتی ارائه شود؛ برای مثال در قالب متن، پادکست، ویدیو، اینفوگرافی و … . همچنین در این مرحله تقویم محتوایی را بسته به نیازهای شما طراحی میکنیم.

مرحله سوم
مرحله چهارم
پیام هسته‌ای

پیام هسته‌ای

 • مرحله چهارم

تدوین پیام هسته‌ای کسب‌وکار یا Core Message Document است. پیام هسته‌ای کسب‌وکار ما شامل ارزش پیشنهادی و مزیت‌های کلیدی‌ای است که ما را از سایر رقبا جدا می‌کند. در تولید محتوا از پیام دیگر رقبا، نباید غفلت کرد. باید بدانیم رقبای ما به دنبال القای چه پیامی به مخاطب هستند.

تولید محتوا

تولید محتوا

 • مرحله پنجم

در این مرحله بعد از تعیین درخت محتوا و عنوان‌ها، با توجه به منابع موجود و اطلاعات به روز، به تولید محتوا و شرح آن می‌پردازیم. برای تولید محتوا می‌توان از منابع متفاوتی مثل ویدیوهای آموزشی، مطالب بلاگ‌های معتبر، وبینارها و …. استفاده کرد.

مرحله پنجم
مرحله ششم
ارزیابی محتوا

ارزیابی محتوا

 • مرحله ششم

در این مرحله نیاز داریم بدانیم بازدید از محتوای تولیدی ما چه‌ قدر است. برای تعیین عملکرد هر محتوا و جذابیت آن، از راه‌های متعددی برای اندازه‌گیری می‌توان استفاده کرد؛ برای مثال به کمک: (ROI، CTR (Click Through Rate، بررسی ترافیک و … . ارزیابی محتوای تولید شده و توجه به بازخوردها، می‌تواند به ما بگوید که محتوای تولیدی چه تاثیری روی ورود مخاطب به قیف فروش ما داشته است.

وبلاگ

دسته بندی مقالات

تعرفه خدمات تولید و بازاریابی دیجیتال

پلن

 • تولید محتوا بر اساس استانداردهای سئو
 • رپورتاژ آگهی و کپی رایتینگ
 • خدمات بازاریابی محتوایی اینستاگرام
 • آموزش و مشاوره بازاریابی محتوایی
 • بررسی نوع محتوای مورد نیاز شما
 • انتخاب فرمت مناسب برای تولید محتوا
 • تولید محتوا با زبان قابل درک و مورد پسند کاربران هدف شما
 • بررسی تعداد مطلب مورد نیاز برای وبسایت یا شبکه های اجتماعی
 • ارائه پلن های پیشنهادی برای تصمیم گیری شما برای همکاری
 • انتخاب کارشناس متخصص در حوزه کاری شما برای تولید محتوا
 • ارائه محتوا در قالب های مختلف با توافق شما

یک مشاوره رایگان از ما دریافت کنید

سوالات متداول

چگونه برای کسب و کار ما تولید محتوا میکنید؟

در ابتدا ما بازار شما را بررسی میکنیم و کلمات کلیدی مهم بازار شما و پرسونای مخطاب شما را استخراج میکنیم، سپس با توجه به این داده ها استراتژی بازاریابی محتوایی شما را تدوین میکنیم و بر اساس آن شروع به تولید محتوا برای کسب و کار شما می کنیم.

بازاریابی محتوایی چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بازاریابی محتوایی موجب می شود تا هدفمندترین مخاطبان به سمت کسب و کار شما کشیده شوند و در نتیجه افزایش فروش و بهبود نرخ بازگشت سرمایه را تجربه خواهید کرد.

آیا محتوای تولید شده توسط شما منحصر به فرد است؟

با توجه به اینکه گوگل عاشق محتوای دسته اول و منحصر به فرد است؛ محتواهایی که توسط ما تولید می شوند همگی یکتا و دسته اول هستند.
همچنین محتوای تولید شده توسط ابزارهای کنترل خلوص، اندازه گیری می شود تا بهترین کیفیت محتوا به شما تحویل داده شود.

بازاریابی محتوایی چه تاثیری بر سئو دارد؟

اساسا تولید محتوای با کیفیت و دسته اول باعث می شود افراد زیادی از طریق سرچ ارگانیک گوگل به سایت شما مراجعه کنند، مدت زمان زیادی را به مطالعه مقاله شما اختصاص دهند و در نتیجه روز به روز رتبه ی شما در موتور جستجوی گوگل ارتقا پیدا می کند.

اگر پاسخ سوال خود را دریافت نکردید از ما بپرسید: