هوووش-مالی
تمام مطالب

10 ترفند هوش مالی برای افزایش ثروت

همه‌ی انسان‌ها برای رسیدن به آسایش و رفاه به پول نیازمند هستند. اگر شما پول داشته باشید توانایی خرید خیلی چیزها را دارید و می‌توانید یک زندگی رؤیایی برای خود بسازید. بسیاری از افراد زمان خود را صرف کسب درامد می‌کنند، بدون اینکه اصلاً بدانند هوش مالی چیست.

ادامه مطلب »
The-story-of-the-John-Deere-brand
تمام مطالب

داستان برند جان دیر

جان دیر (John Deere) یکی از قدیمی‌ترین برندهای تولید ماشین‌آلات و تجهیزات سنگین است و مشهور محصولات خود را در حوزه‌ی کشاورزی و جنگل‌داری تولید می‌کند.

ادامه مطلب »
ارزیابی-برنامه-خواب-و-استراحت
تمام مطالب

ارگونومی چیست و چه مزایایی دارد؟

به بیانی ساده‌تر، ارگونومی داشتن راحت کردن کارها است! و درعین‌حال موجب افزایش بهره‌وری کارها می‌شود. پس می‌توان گفت ارگونومی یعنی ایجاد راحتی و افزایش بهره‌وری کارها.

ادامه مطلب »
راهکارهای-طلایی-متقاعدسازی
بازاریابی و برندینگ

راهکارهای طلایی متقاعدسازی

متقاعدسازی مبحثی مهم در کسب‌وکار است. شما برای رشد شخصی و شتاب دهی به رشد کسب‌وکارتان باید مهارت متقاعدسازی و راهکارهای اساسی آن را یاد بگیرید.
اعتبار-زمینه مشترک-شواهد روشن-ارتباط عاطفی

ادامه مطلب »
مدیریت-زمان-چیست-6-What is time-management
تمام مطالب

مدیریت زمان چیست و چگونه زمان را مدیریت کنیم؟ (راهنمای جامع مدیریت زمان)

درواقع با مدیریت زمان شما قادر خواهید بود بر اساس اولویت‌های خود زمان خود را به فعالیت‌های خاص خود اختصاص دهید، درنتیجه‌ی این امر شما از وقت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کرده‌اید.

ادامه مطلب »
7 دلیل موفقیت افراد تنبل
تمام مطالب

7 دلیل موفقیت افراد تنبل

انسان‌های تنبل هم اگر بخواهند، می‌توانند طعم شیرین موفقیت را تجربه کنند. شاید عجیب باشد اما احتمال موفقیت انسان‌های تنبل نسبت به بقیه بیشتر است.

ادامه مطلب »
Robert-Kiyosaki
تمام مطالب

خلاصه کتاب پدر پولدار پدر فقیر

کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول اثر رابرت کیوساکی یکی از بهترین کتاب‌های موجود در جهان برای آموختن راه و روش پولدار شدن و تقویت هوش مالی است. نویسنده‌ی کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول در این کتاب به آموزش نکات ضروری مالی و علم کسب ثروت می‌پردازد.

ادامه مطلب »
AIDA-MODEL
تمام مطالب

مدل آیدا: تشریح قدم‌به‌قدم مسیر خرید مشتریان

در دنیای مارکتینگ، مدل‌های زیادی برای طراحی و بررسی مسیر خرید مشتریان وجود دارد. یکی از معروف‌ترین و کاربردی‌ترین مدل، مدل آیدا است؛ البته اشتباه نکنید این یک اسم دخترانه‌ی ایرانی نیست. در حقیقت کلمه‌ی آیدا (AIDA) کلمه‌ی اختصار چند کلمه‌ی انگلیسی است.

ادامه مطلب »
کاور-مقاله-با-قانون-پارکینسون-و-نقش-آن-در-مدیریت-15
تمام مطالب

با قانون پارکینسون و نقش آن در مدیریت

در حدود 70 سال پیش قانون پارکینسون (Parkinson) به‌عنوان یکی از پراهمیت‌ترین نظریه‌های روانشناسی مدرن مطرح شد. در ابتدای دهه پنجاه میلادی، پس از آتش‌بس جنگ جهانی دوم که ادارات و سازمان‌ها شکل مدرن‌تری به خود گرفتند

ادامه مطلب »
کاور-مقاله-14-دزد-زمان
تمام مطالب

معرفی 14 دزد زمان

بی تردید بزرگترین سرمایه ی زندگی هر انسان، زمان اوست. همه ی ما شعر «وقت طلاست» را بارها شنیده ایم اما کدام یک از ما واقعا ارزش حقیقی زمان را می دانیم؟

ادامه مطلب »