selfesteemimage41
دسته بندی نشده

عزت نفس چیست و چه نقشی در رشد و توسعه فردی دارد؟

یکی از پیام‌هایی که به کرات آن را می‌شنویم این است که «به خودت باور داشته باش!» این پیام تأثیر عمیقی بر زندگی انسان دارد و این پتانسیل را دارد که زندگی انسان را به‌طورکلی متحول کند.

ادامه مطلب »
zara4
دسته بندی نشده

تاریخچه برند زارا

در سال ۱۹۸۸ میلادی زارا اولین شعبه برون مرزی خود را در پورتو پرتغال افتتاح کرد. تأسیس این شعبه، آغاز فعالیت بین‌المللی زارا بود.

ادامه مطلب »
time-management7
دسته بندی نشده

اشتباهات رایج مدیریت زمان

در این مقاله ما شما را با اشتباهات مدیریت زمان آشنا می‌کنیم تا با دوری از آن‌ها قادر باشید با برنامه‌ریزی خود به خوبی زمانتان را مدیریت کنید.

ادامه مطلب »
Dior brand2
دسته بندی نشده

تاریخچه‌ برند دیور؛ کلاسیک جاودانه

دیور مد کلاسیک و جاودانه، ۷۰ ساله شده است. ای برند سمبل کلاسیک جاودانه است. دیور زیباترین لباس‌ها را  برای زنان سراسر دنیا طراحی و ارائه می‌کند. در این مطلب قصد داریم به تاریخچه‌ی برند دیور و حقایق جالب آن بپردازیم.

ادامه مطلب »
DHL brand history3
دسته بندی نشده

تاریخچه‌ برند DHL غول دورگه‌ی آلمانی-آمریکایی

دی اچ ال (DHL) با نام کامل Dalsey, Hillblom and Lynn یک شرکت آلمانی-آمریکایی فعال در صنعت حمل‌ونقل است. امروزه برند دی اچ ال به‌عنوان یک زیرمجموعه از شرکت لجستیکی آلمانی Deutsche Post DHL شناخته می‌شود

ادامه مطلب »
paypal
دسته بندی نشده

تاریخچه برند پی پال

پی پال (Paypal) یک برند آشنا در حوزه‌های پرداخت آنلاین جهان است. شرکت پی پل با بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا و ۱۰ میلیارد پرداخت در سال با بهره‌گیری از ۱۰۰ ارز مختلف جهانی؛ به یک غول بزرگ در تجارت الکترونیک جهان مبدل شده است.

ادامه مطلب »